CR-kontereny-IBC-beczki-plastikowe-i-stalowe

Rozpoczęliśmy naszą niszową działalność od regeneracji beczek stalowych i plastikowych, następnie wprowadzaliśmy kolejne produkty i usługi jak regeneracja paleto kontenerów IBC, produkcja paleto kontenerów RECO, regeneracja zbiorników ze stali nierdzewnej czy produkcja regranulatów. Dzięki dynamicznemu rozwojowi organicznemu oraz akwizycjom staliśmy się czołową firmą w branży.

Obecnie dysponujemy sześcioma profesjonalnymi liniami technologicznymi do regeneracji i recyklingu opakowań przemysłowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz niezbędną infrastrukturę techniczną pozwalającą na efektywny i przyjazny dla środowiska naturalnego proces produkcyjny.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które opróżniają opakowania przemysłowe z surowców i chciałyby zagospodarować te opakowania w możliwe najbardziej ekologiczny sposób oraz do firm wykorzystujących paleto kontenery IBC oraz beczki do pakowania swoich produktów.

Od początku powstania naszej firmy zregenerowaliśmy ponad milion opakowań przemysłowych. Dotychczas przeprowadzono już wiele badań w Europie, USA i Japonii wskazujących na znaczne ograniczenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery dzięki regenerowaniu opakowań przemysłowych zamiast ich ciągłej produkcji. Bazując na takich badaniach możemy stwierdzić, że DCR w ciągu zaledwie jednego roku  oszczędza nam wszystkim 6 tysięcy ton wyemitowanego CO2e dając możliwość ponownego użycia opakowań przemysłowych. Za sprawą naszych Klientów ta ilość zredukowanej emisji wciąż rośnie.

Działalność DCR wpisuje się w założenia zrównoważonego rozwoju oraz ekonomii cyrkularnej, której celem jest stworzenie gospodarki o obiegu zamkniętym. Regenerując opakowania przemysłowe dajemy możliwość ich ponownego oraz wielokrotnego użycia przez co zmniejszamy ilość generowanych odpadów oraz redukujemy emisję gazów cieplarnianych. Wierzymy, że to co robimy ma przyszłość.

DCR-członkiem-Bydgoskiego-Klastra-Przemysłowego

Jesteśmy dumni ze współpracy:

Podziel się tym postem / Share this post